Uniós források
Uniós források biztonságos, eredményes igénybevétele
Szerezzen előnyt vállalkozásának - emelje magasabb szintre a költségkeretét. Profitorientált és nonprofit (NGO) szervezeteknek segítek abban, hogy forrásokat hívjanak le fejlesztéseikhez:
ingó és ingatlanvagyon vásárlás, humánerőforrás fejlesztés; rendezvények és képzések szervezése.
Sokan gondolkoznak úgy, hogy inkább kölcsönt vesznek fel, hiszen annak kevesebb buktatója van. Ezzel a megállapítással egyetértek és magam is kölcsönt közvetítenék, ha nem ismerném az általam javasolt pályázati konstrukció előnyeit, melyek teljes mértékben kiküszöbölik a jól ismert rizikótényezőket.
Speciálisan a Széchenyi Terv Plusz 2021 - 2027 pályázatokra kialakított kondíciók:
§ díjmentes előminősítés (név & adószám alapján)
§ ingyenes pályázatfigyelés és -írás
§ pályázati tanácsadás a projekt minden fázisában
§ az adminisztráció kiszervezése (90%-ban)
§ projektmenedzsment sikerdíjjal
§ a pályázat benyújtás költségei nem Önt terhelik
§ sikerdíj sincs, ha néhány további feltétel teljesül
§ garancia a teljes folyamatra.
Ha mindez az Ön számára is előnyös:
Milyen források érhetőek el?
Jelenleg csökkent az ország pályázati forrásokhoz való hozzáférése. A TOP 3.1.3. helyi humán fejlesztések mellett csak GINOP 3.2.1. válalati (nyelvi, IKT, szakmai és soft-skill) képzésekre lehet támogatási összeget lehívni.
Mikrovállalkozások és KKV-k legfeljebb 75, nagyvállalatok max. 150 millió Ft vissza nem térítendő támogatásban részesülhetnek, 70 60 és 50 %-os intenzitás mellett. A VNT összege 100 %-ra növelhető.
Csapata a teljes folyamat adminisztrációja alól mentesül, ezáltal erőforrásai teljes mértékben rendelkezésre állnak, miközben a menedzsment- szervezet pénzügyi garanciát vállal.
Jól hangzik? Működik is!
Cége nevének és adószámának megadásával bekerülhet a CRM rendszerbe. Ezzel indul is az ingyenes pályázatfigyelés. Jogosultság esetén azonnal kiértesítést kap.
Habár jelenleg úgy is fogalmazhatunk, hogy pályázati "uborkaszezon" van - miközben többen közvetlenül az Unióhoz pályáznak -, mégis érdemes felvételét kérni ebbe a pályázati rendszerbe, hiszen Magyarország vezeti az előleglehívások listáját. Annak ellenére, hogy még nem született megállapodás Brüsszellel a jogállamiság szuper-mérföldköveit illetően.
2024. június 1-jével újraindult a 2021 - 2027-es pályázati források lehívása, azonban a Kohéziós Alapokból érkező támogatásokat elsősorban állami szereplők hívhatják le. Ez mégis bizakodásra adhat okot a for-profit szféra szereplői számára is.
További részletekért vegye fel velem a Kapcsolatot.